ESKİŞEHİR EN YAKIN OTO ÇEKİCİ ESKİŞEHİR OTO'DA

Eskişehir En Yakın Oto Çekici

Eskişehir'de yolda kalan araç sahipleri için Eskişehir en yakın oto kurtarma, oto çekici, oto yol yardım, oto kurtarıcı firmaları detaylı bilgileri ve Eskişehir oto çekiciler konusunda bilmeniz gerekenler Eskişehir Oto'da.

Kullanılan taşıtların farklı nedenlerden dolayı yolda kalması, büyük bir sorun olarak tanımlanır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalındığı zaman yapılacak olan ilk şey Eskişehir en yakın oto çekici ile hemen iletişim kurmaktır. Bu alanda hizmet veren onlarca firma söz konusudur. Bunların adres bilgilerini almak ve görüşmek için Eskisehiroto.net sitesini kullanmak sizin için büyük bir kolaylık demektir.

 

Eskişehir Oto Çekici

Oto çekiciler, araçların ve farklı özelliklere sahip olan her türlü taşıtın çekilmesi için kullanılan ve aynı zamanda özel bir biçimde üretilmiş taşıtlardır. Büyük olmaları sayesinde her türlü otomobil, minibüs ve kamyonun başarılı bir biçimde arıza yaptığı yerden alınması, daha sonra tamir yapılacak olan dükkana götürülmesi mümkündür. Bu sayede karşı karşıya kalınan bu can sıkıcı problem de çözülmüş olacaktır.

 

Eskişehir Oto Çekiciler

Eskişehir en yakın oto çekici farklı özelliklere sahiptir. Bunlardan birisi transfer çekicisi olarak bilinir. Özellikleri ise şöyledir;

Hidrolik bir biçimde tasarlanmıştır. Aynı zamanda makara sistemi söz konusudur. Çekicinin, beklentileri karşılayan ve birçok büyük taşıtın yüklenebilmesi için özel hazırlanmış olan bir damperi vardır. İlgili alana yükleme çok kısa bir zaman dilimi içerisinde yapılmaktadır. Güvenlik açısından hiçbir sorun teşkil etmez.

Oto çekicilerin bir kısmı ise vinçli ve aynı zamanda kayar adındaki sistem üzerinden çalışmaktadır. Aracın yüklenebilmesi için vites boşa alınır. Daha sonra kopmayan çelik halatlar sayesinde yükleme işlemi tamamlanır. Bunun yanı sıra ahtapot olarak tanımlanmış çekicilerin de çok sık kullanıldığını görmekteyiz.

 

Eskişehir Oto Çekici Fiyatları

Eskişehir en yakın oto çekici sayesinde aracınızın yüklenmesi çok kısa süren bir işlem olarak dikkat çekmektedir. Bu hizmeti veren birçok farklı firma vardır. Bunların fiyat politikaları da değişiklik göstermektedir. Temel kıstas ise aracın kaldığı yerin merkeze olan uzaklığıdır. Bundan dolayı kilometre hesabı yapılmaktadır. Aynı zamanda aracın tipi, büyüklüğü, ağırlığı da göz önünde bulundurulur. Tüm çekici firmalarını aynı sayfada toplayan Eskisehiroto.net sayesinde fiyat almanız mümkündür.