ESKİŞEHİR OTO KURTARMA OTO ÇEKİCİ OTO KURTARICILAR

Eskişehir Oto Kurtarma

Eskişehir oto kurtarma firmaları, oto kurtarıcı, oto çekici, oto kurtarma, yol yardım firmaları, iletişim bilgileri, firma detayları ve Eskişehir oto kurtarmaya dair her şey Eskişehir Oto'da.

Araçların farklı nedenlerden dolayı yolda kalması hiç kimsenin karşı karşıya gelmek istemediği durumlardan birisidir. Ancak Eskişehir oto kurtarma sayesinde artık bu sorun büyümeden çözülebiliyor. Özel sisteme sahip olan taşıtlar ile aracın kısa sürede yüklenmesi ve bunun ardından tamir için götürülmesi zaman almıyor.

 

Eskişehir Oto Kurtarma Nedir?

Oto kurtarma firmaları, aniden ortaya çıkan ve aracın yolda kalmasıyla sonuçlanan anlarda devreye girerek gerekli olan yardımı sağlayan işletmelerdir. Günümüzde bu hizmet birkaç farklı şekilde verilmektedir. En çok tercih edilenler, kurumsal ve işi sadece bu olan isimlerdir. Bunun yanı sıra bir araç markasına bağlı olarak çalışan servisler de söz konusudur. Oto kurtarıcılar bundan dolayı çok büyük bir öneme sahiptirler. 

Eskişehir Oto Kurtarma Hizmeti Ne Zaman Verilir?

Oto çekici firmaları, hizmet verme konusunda genellikle sınırlandırılmış bir zaman dilimi içinde çalışmazlar. Yani haftanın her günü aramak mümkündür. Buna cumartesi ve pazar da dahildir. Bunun yanı sıra 24 saat boyunca hazır olmaları ve talep çerçevesinde gelmeleri, avantaj sağlar. 

Eskişehir Oto Kurtarma Araçlarının Özellikleri Nelerdir?

Eskişehir oto çekiciler tek tip olmamasıyla dikkat çekiyorlar. Farklı birçok çekici araç bu işlem için kullanılır.  ⦁    Transfer çekicisi bunlardan birisidir. Makara sistemi ile çalışan ve aynı zamanda hidrolik olan bir mekanizması vardır. Damperli olan aracın üstüne yüklenir.  ⦁    Vinçli kayar olarak bilinen çekici ise yolda kalmış taşıtın hareket ettirilmesinden sonra kasaya alınması sistemine bağlı olarak çalışmaktadır.  ⦁    Tepeden çekiciler işini en kısa süre içinde gerçekleştirebilmelerinden dolayı çok sık kullanırlar. Ahtapot çekici de denilmektedir. Üst kısımdan inen sistem ile aracın hareket ettirilmesi çok uzun bir zaman almaz.  Oto Kurtarma Hizmetinin Bedeli Ne Kadar? Eskişehir oto çekici tarafından verilen hizmeti bir bedeli vardır. Bunun miktarı her firmaya göre değişir. Temel alınan bazı parametreler söz konusudur. Bunların başında ise aracın nerede kaldığı gelmektedir. Yani merkeze olan mesafesine göre kilometre üzerinden hesaplama gerçekleştirilir. Bunun ardından fiyat ortaya çıkar. Eskişehir oto yol yardım firmaları, taşınacak olan aracın boyutu ve ağırlığına göre de ücreti belirlemektedirler.