ESKİŞEHİR OTO KURTARMA YOL YARDIM FİRMALARI ESKİŞEHİR OTO'DA

Eskişehir Oto Kurtarma

Eskişehir'de araç sahiplerine Eskişehir oto kurtarma, yol yardım, oto çekici, oto kurtarıcı hizmetleri veren firmalar ve Eskişehir oto kurtarma fiyatları, oto kurtarıcı hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi Eskişehir Oto'da.

Bir taşıtın hareket halindeyken aniden yolda kalması sürücüler için çok büyük bir sorun anlamına gelir. Böyle hallerde problemi tek başına çözmeniz mümkün değilse yapılacak olan şey hemen Eskişehir oto kurtarma firmalarıyla iletişim kurmaktır. Alanında en iyi işletmelere dair her türlü bilgiyi rahatlıkla sayfamızdan alabilirsiniz. Böylelikle içinde bulunduğunuz sorun kısa sürede çözüme ulaşacaktır.

 

Eskişehir Oto Kurtarma Yol Yardım

Sahip olunan araçların çok farklı nedenlerden dolayı yolda kalması söz konusu olabilmektedir. Özellikle bakımı tam olarak yapılmamış taşıtlarda bu problem çok sık bir biçimde görülmektedir. Genellikle yardım alma olanaklarının kısıtlı olduğu yerlerde bu tip bir sorunun ortaya çıkması Eskişehir oto yol yardım firmalarını gündeme getirmektedir. Oldukça başarılı bir şekilde hareket eden bu işletmeler; verilen konuma göre çok hızlı şekilde hareket ederek hemen bulunduğunuz yere gelirler. Kısa süreli bir yükleme işleminin ardından aracınız en yakın tamirciye götürülmektedir.

 

Eskişehir Oto Çekici

Eskişehir oto çekici türleri birden çok opsiyondan oluşmaktadır. Bunlar şöyledir;

Çatallı olan çekiciler, aracın alt kısmından işlem yaparlar. İki tane olacak şekilde tasarlanmış olan ve son derece büyük çatallar kullanılır. Kaldırma işlemi başarılı ve tek bir sorun olmadan tamamlanır. Araca zarar gelmesi gibi bir durum hiçbir şekilde söz konusu değildir. Yol durumu göz önünde bulundurularak sol ya da sağ kısımdan bu işlem yapılmaktadır. Tepeden çekiciler çok yaygındır. Oto kurtarma firmaları tarafından kullanılan bu araçlar sayesinde dörtlü bir biçimde dizayn edilmiş olan ve ahtapot adı verilen bir sistem devreye girmektedir. Bunun ardından taşıt yüklenir.Oto çekici firmaları tarafından tercih edilen bir diğer opsiyon ise kayar platforma sahip olan ürünlerdir. Buna göre yolda kalmış olan araç hareket ettirilir. Kurtarıcının hemen arkasında yer alan platforma yüklenmesi sağlanmaktadır.Eskişehir oto çekiciler, transfer adındaki çekiciyi de kullanırlar. Makaralı ve aynı zamanda hidrolik olan bir kurtarıcıdır.

 

Eskişehir Oto Kurtarma Fiyatları

Oto kurtarıcılar haftanın her günü ve günün her saati verdikleri hizmetlerle dikkat çekerler. Fiyatları farklılık gösterir. Aracın nerede kaldığı, yani kurtarıcıya olan mesafesi bu noktada göz önünde bulundurulur.