ESKİŞEHİR YOL YARDIM OTO KURTARICILAR ESKİŞEHİR OTO'DA

Eskişehir Yol Yardım Oto Kurtarıcı

Eskişehir yol yardım, oto çekici, Odunpazarı oto kurtarma, Tepebaşı oto çekici, 7/24 yol yardım firmaları ve Eskişehir yol yardım hizmetleri ile ilgili her şey Eskişehir Oto'da.

Teknik arızalar, araçların başına gelebilecek en büyük sorunlardan birisidir. Özellikle bu problemin çok ücra bir yerde, şehir dışında yaşanması kabul olarak tanımlanır. Eskişehir yol yardım oto kurtarıcı, böyle hallerde gerekli desteği, talep edilmesi durumunda çok kısa süre içerisinde vermektedir.

 

Eskişehir 7/24 Yol Yardım

Yol yardımı, araçların farklı nedenlerden dolayı arıza vermesi sonrasında istenen destek olarak tanımlanır. Gerek şehir içinde gerekse şehir içinde istenmeyen durumların ortaya çıkması söz konusu olabilir. Buna sadece mekanik olarak tanımlanmış olan arızalar dahil değildir. Taşıtın hareket etmesini engelleyici tüm problemlerde yol yardımının öne çıkmış olduğunu görmekteyiz.

 

Eskişehir Oto Kurtarıcılar

Yol yardım hizmetini sağlayan taşıtların kendi özel sistemleri vardır. Genellikle dört tip araçtan bahsetmek mümkündür. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz;

Çatallı çekici işini çok kısa bir süre içinde tamamlar. Taşıtın altına girdikten sonra kaldırma işlemi uygulanır. Kasaya bu şekilde koyulması oldukça kolaydır. Aynı zamanda yükleme sırasında hem soldan hem de sağdan sürecin gerçekleştirilmesi söz konusudur. Oto transfer çekicileri ise çok gelişmiş olan sistemleri ile dikkat çekerler. Hidrolik bir makara mevcuttur. Böylelikle damperli olan alana aracın yüklenmesi dakikalar içinde sona ermektedir. İndirme sırasında ise damper, çok özenli ve kontrollü bir biçimde kaldırılır. Bunun ardından makaranın gevşetilmesi gerekmektedir. Kullanılan araçların bir kısmında vinçli kayar platform mevcuttur. Özellikle yolda kalmış olan taşıtın hareket ettirilmesi gerekmektedir. Kayar platform bunun için özel şekilde dizayn edilmiştir. En dikkat çekici özelliği ise aynı anda iki farklı taşıtın çekilebilmesidir. Tepeden çekiciler, piyasada ahtapot adıyla bilinmektedir. Dört tane çatalı vardır. Bunlar aracın teker kısmına bağlanmaktadır. Yani taşıtın diğer alanları ile hiçbir temas söz konusu değildir. Aracın kapılarının açılmasına hiçbir şekilde gerek yoktur.

 

Eskişehir Yol Yardım Hizmetleri

Eskişehir yol yardım oto kurtarıcı firmaları şu özelliklere sahiptir;

En son teknolojinin kullanılmış olduğu, büyük damperlere sahip olan araçlarla hizmet vermektedir. Şehir içi ve aynı zamanda kent dışındaki, uzak mesafelerde yolda kalmış olan taşıtların kurtarılması söz konusudur. Firmaların çok büyük bir kısmı haftanın tüm günlerinde ve ayrıca 24 saat olacak şekilde hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra birden çok personel, vardiyalı şekilde çalıştığı için olası sorunların ortaya çıkması imkansızdır. Aracınıza en ufak bir zarar gelmeden işlemler tamamlanır. Tüm bu süreçte zaman kaybı söz konusu değildir.

 

Eskişehir Yol Yardım Fiyatları

Eskişehir yol yardım oto kurtarıcı desteğini almak isteyenler, sitemizdeki onlarca farklı firmayla iletişimi hem sağlıklı hem de hızlı bir biçimde sağlayabilirler. Bunun yanı sıra fiyatların; yolda kalınmış olan mesafeye göre belirlendiğini hemen ifade etmek gerekiyor.