ESKİŞEHİR OTO LPG SERVİSLERİ ESKİŞEHİR OTO'DA

Eskişehir Oto LPG Servisleri

Eskişehir oto lpg servisleri, lpg dönüşüm, lpg firmaları, lpg dönüşüm fiyatları, lpg montaj fiyatları, lpg tank fiyatları gibi Eskişehir oto lpg servisleri hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabı Eskişehir Oto'da.

Lpg sistemi, araçların çok büyük bir kısmında kullanılır. Daha ucuz olmasından dolayı tercih edilmektedir. Eskişehir lpg firmaları sayesinde bunların montaj edilmesi mümkündür. Farklı birçok lpg türü söz konusu olduğundan Eskişehir lpg fiyatları da buna göre değişmektedir.

 

Eskişehir Oto LPG Dönüşüm

Tek noktadan işlem yapabilen lpg türü olarak dikkat çekmektedir. Bunların kullanımı genellikle eski araçlar için tavsiye edilmektedir. Özellikle ECU sistemi olmayan taşıtlarda çok iyi bir performans göstermektedir. Turbo diye tanımlanmış olanlarda ise genellikle tavsiye edilmez. Eskişehir lpg firmaları tarafından montajı çok kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Açık tip olanı; hem enjeksiyonlu hem de karbüratörlü taşıtlarda öne çıkar. Bunun için motor kısmında ECU olmaması gerekmektedir. Aynı zamanda kapalı tipi de mevcuttur. ECU motorlarda tercih edilmektedir.

 

Eskişehir LPG Firmaları

Eskişehir lpg servisleri tarafından monte edilecek olan bu sistem, özellikle mikserin olmamasıyla dikkat çekmektedir. Aynı görevi yerine getiren ise yakıt enjektörü adı verilen özel bir parçadır. Emme manifoldu adındaki yerin delinmesinin ardından silindiri koyabilmek adına monte edilmesi şarttır. İlgili alan üzerinden yakıt püskürtme işlemi yapılmaktadır. Özellikle yakıt ve hava karışımının başarılı bir biçimde ayarlanabilmesi adına bir aygıt kullanılır. Bunun en büyük görevi ise elektronik bir şekilde ölçüm yapabilmesidir. Eskişehir lpg dönüşüm işlemleri çerçevesinde bu sistemin monte edilmesi çok uzun bir zaman almaz.

 

Eskişehir Sıralı LGP

Eskişehir oto lpg firmaları, isteyen araç sahiplerine sıralı olarak bilinen özel sistemi de sunarlar. Çok noktadan enjeksiyonlu olan bir yöntem üzerinden çalışmaktadır. Birden fazla yakın enjektörünün olması en dikkat çekici özelliğidir. Sıralı kelimesi ise gaz şeklinde yapılan püskürmenin belli bir sıra çerçevesinde gerçekleştirilmesinden dolayı kullanılmaktadır.

Eskişehir lpg ustası, aynı zamanda sıvı olarak tanımlanmış olan sistem konusunda da uzmandır. Yeni ve oldukça gelişmiş bir teknolojiye sahiptir. Fazladan bir yakıt enjektörü söz konusu değildir. Gaz halinde olmayan yakıtın sıvı bir biçimde püskürtülmesi mantığına dayalıdır. Bundan dolayı son yollarda çok sık kullanılmaya başlanmıştır. Uzman bir lpg servisi sayesinde bunun monte edilmesi zaman almaz.